ANALOGO

Üsküdar bölgesi ve çevresi için bir catering hizmeti mi arıyorsunuz? O halde Üsküdar catering firması Patlıcan Yemek Catering Hizmetleri, tam aradığınız catering firması. 15 yıldır Üsküdar'da yüzlerce firmaya catering ve tabldot yemek hizmeti verdik.

Tutkulu bir catering şirketi olarak, Üsküdar ve çevresindeki her işletme için catering ve tabldot yemek hizmeti sunuyoruz. Müşterilerinizi, iş ortaklarınızı veya çalışanlarınızı mutlu ve motive tutmanız için Üsküdar catering firması olarak her zaman yanınızdayız.

uskudar-catering-firması

İş yerlerinde herkese uygun lezzette ve porsiyonda yemeklerin hazırlanması hiç kolay değildir. Mutfaklarımızda pişirilmiş sıcak ve soğuk yemeklerimizi, ev lezzetinde işyerinize ulaştırıyoruz. Üsküdar catering firması olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Harika bir kurumsal catering ve tabldot yemek servisi ile müşterileri, çalışanları ve potansiyel müşterileri etkilemek için ofisinize lezzetli yemekler sağlayacak doğru catering şirketi bulmanız önemlidir.

15 yıldır Üsküdar'da catering ve tabldot yemek hizmeti almak isteyenlerin tercih ettiği catering şirketiyiz. Mükemmel gününüz için mükemmel yemekleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle İstanbul catering ve tabldot yemek hizmetinin sorunsuz bir şekilde nasıl yürütüleceğini biliyoruz. Müşterilerimiz kalitemize ve güvenilirliğimize güveniyor. Sertifikalı bir kurumsal catering şirketi olarak, her zaman en yüksek tazelik, kalite ve esnekliği garanti ediyoruz.

Sizi doğru şekilde beslemek amacıyla en kaliteli yiyecekleri ve malzemeleri kullanarak mükemmellik için çabalayan bir catering şirketi Patlıcan Yemek, ihtiyaçlarınıza özel dikkat gösterir ve menüleri diyet gereksiniminize ve bütçenize uyacak şekilde özel olarak hazırlar.

Her boyuttaki işletme için Üsküdar'da tabldot yemek hizmeti veriyoruz.

Yiyecek ve içeceklerimizin hazırlanmasında en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. En kaliteli yerel ürünlere güveniyoruz ve yerel üreticileri destekliyoruz.

Üsküdar ve çevresindeki tüm lokasyonlara tabldot yemek teslimati yapıyoruz. Mutfak ekibimizin her gün büyük bir sevgi ve özveri hazırladığı lezzetlerle tanışmak için hemen bize ulaşın. İş yerinizde yemek konusu sorun olmaktan çıkaralım ve sizler de işlerinize konsantre olun.

catering-teklif-al

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000