ANALOGO

Ümraniye catering firması olarak en büyük önceliğimiz, hem sizin için hem de firmanızın çalışanları için en kaliteli ve lezzetli yemekleri hazırlamak ve sunmaktır. Tamamen doğal malzemeler ile profesyonel ekip çalışmasını birleştiren firmamız, yemeklerinizi tazeliğini koruyarak hızlı bir şekilde adresinize teslim ediyor. Firma olarak hem sağlığınızın hem damak zevkinizin dostu olan yemeklerimizi tercih eden sizler için en uygun çözümleri sunuyoruz.

Ümraniye tabldot yemek firmaları içinde en iyisi olarak size özel kaliteli yemekler hazırlayan firmamız, iş yerinizdeki yemek saatlerini bir ziyafet şölenine dönüştürüyor. Doğru bir beslenme ile çalışanlarınzın sağlığı ve iş hayatındaki motivasyonu da böylelikle olumlu etkileniyor.

umraniye-catering-tabldot-yemek

Ümraniye tabldot yemek çeşitlerimiz, hem besin değerleri açısından hem de damak zevki açısından çalışanlarınızı mutlu etmek için titizlikle hazırlanıyor. Farklı alternatiflere sahip olan yemek menülerimiz, çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşuyor. Böylelikle kendi tercihinize, göz zevkinize ve damak tadınıza göre istediğiniz türde bir menü tercih etme şansına da sahip olmanız için size çok sayıda seçenek sunuyoruz.

Ümraniye catering firmaları içinde en zengin menüleri hazırlayan firmamız, yenilikçi bir catering anlayışına sahip olarak modern bir hizmet anlayışı sunuyor. Bu anlamda restaurant kalitesinde hizmet sunan firmamız, yemeklerimizin hazırlığının ve ulaşımının her aşamasında ekip halinde hareket ediyor. Ayrıca bir catering firması olarak çeşitli menüler için farklı fiyat tarifeleri sunarak bütçenize göre istediğiniz menüyü oluşturma imkanını size sunuyoruz. Ayrıca bütçe olarak en uygun yemek menülerini en kaliteli şekilde hazırlıyoruz.

Firma olarak kaliteye önem veriyoruz. Bundan dolayı ISO standartları doğrultusunda sürdürdüğümüz üretim ve hazırlık aşamasındaki bütün adımları büyük bir hassasiyetle yerine getiriyoruz. 15 yıllık deneyimimizle birlikte sahip olduğumuz bütün yasal izin belgeleri, işimize verdiğimiz önemi destekliyor. Yerel çiftçilerimizin emeğiyle elde edilen doğal ürünleri kullanıyoruz. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla ziyafet şöleni yaşamanız için yemeklerimizin kalitesine verdiğimiz önemi hızlı ve taze yemek servisleriyle birleştirerek size ve çalışanlarınıza eşsiz bir ziyafet sunuyoruz.

Siz de işyeriniz için bütçenize ve damak zevkinize uygun Ümraniye tabldot yemek siparişi vermek istiyorsanız hemen aşağıdaki teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000