ANALOGO

İş dünyasının önemli üretim sahalarından biri olan Tuzla bölgesi, birçok fabrika, ofis, okul ve hastane gibi işletmelere de ev sahipliği yapan geniş ve göz alıcı bir yerleşim yeridir. İstanbul’un hemen yakınında ve gelişime açık olması nedeniyle oldukça tercih edilen bölgede, iş yeri sayısının fazla olması Tuzla yemek şirketi ihtiyacını ortaya çıkarıyor.

Biz dengeli, taze, lezzetli ve çeşitli menü seçeneklerimizle Tuzla catering hizmetimizle misafirlerimizin yanınızdayız. Öğle saatlerinde hiç zaman kaybetmeden kolayca yemeklere, salata ve tatlılara ulaşabilmeniz için, maksimum hassasiyetle hizmet vermekteyiz. Çünkü bizim için iş birliği yaptığımız firmalar, her biri ayrı ayrı mutlu etmek istediğimiz, ne yemek istediğini bilen ve hesaplı fiyatlarla en lezzetli yemeklere ulaşmayı hedefleyen iş ortaklarımızdır.

Tedarikçilerimizin her biri, tıpkı bizim gibi uluslararası platformlarda kendini kanıtlamış marka kalite belgelerine sahip ve bilinen markalardır. Gıda güvenliği, tazelik ve hijyen, en az lezzetlerimizin kalitesi kadar önem verdiğimiz ve ödün vermediğimiz değerlerlerimizdir. Okullar, hastaneler ve fabrikalar için, kalori ve besin değerleri uzman gıda mühendislerimiz tarafından hazırlanmış çeşitli yemekler, güçlü bir Tuzla catering hizmetiyle dilediğiniz her an sizinledir.

Başarılı ve kalifiye personelimiz, yemekleri yemek saatinizden hemen önce en leziz ve taze biçimde sunuma hazır hale getirir. Tuzla catering firması olarak faaliyet gösteren Patlıcan Yemek, yeni nesil tabldot hizmetiyle işletmelerin hedeflerine rahatlıkla odaklanmasına katkı sunar. Hem üst düzey yöneticiler hem de tüm personelin keyifle ve severek tüketeceği damak tadına uygun gıda çeşitleri, Tuzla yemek firması olan Patlıcan Yemek tesislerinde özenle hazırlanır.

Kilo kontrolü için fit gıda ürünleri tüketimini tercih eden çalışanlar için, titizlikle hazırlanmış ve zengin bir çeşitlilik içeren salata barı, kalorisi düşük gıda çeşitleri de ürün skalasında yer alır. Salataların yanı sıra yemek sonrası ağzınızı tatlandıracak birbirinden leziz tatlı çeşitleri de sütlü ve hamurlu çeşitleriyle menüde bulunur. Tercihinize göre seçebileceğiniz ürünler, Tuzla yemek şirketi Patlıcan tarafından sürekli güncellenen tariflerle hazırlanır. Çorba, ana yemek, tatlı ve salata olarak tasarlanmış dört çeşitten oluşan tabldot modelleri, işletmenizdeki çalışanlar için besleyici değeri yüksek ve dengeli bir öğün niteliği taşır. Tuzla tabldot yemek firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız size güçlü bir iş partneri olarak hizmet vermeye hazırdır.

Siz de hem firmanız hem de çalışanlarınızın mutluluğu için, farkımızı hemen denemeye başlayın! Size özel olarak hazırlanmış fırsat dolu seçeneklerimizi öğrenmek için, bizi arayın!

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000