ANALOGO

Başta iş yerleri olmak üzere kurumlara nefis yemek seçenekleri sunan Patlıcan Yemek ile çalışanlarınızın “Öğle yemeğini nerede yiyeceğiz?” sorununu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Her gün farklı, lezzetli ve sağlıklı yemek seçenekleri sunan firmamız, tabldot yemek hizmetleriyle özellikle de şirketler için adeta bir kurtarıcı olur.

Çalışanlar için öğle yemeği arası oldukça önemli bir zaman dilimi hâline gelmiştir. Öğlen saatine kadar çok acıkmış ve enerji kaybetmiş olan çalışan kesim bu arada sadece besleyici değil sağlıklı ve lezzetli yiyecekler arar. Öğle yemeği çalışanlar için sadece bir öğün değil aynı zamanda da sosyalleşme zamanıdır. Mesainin en eğlenceli zamanlarından biri olan öğle arasında leziz yiyecekler yiyerek iş arkadaşlarıyla sohbet etmek ya da yalnız başına kitap okuyarak kafasını dinlemek isteyen çoğunluk için bu nedenle yemekler çok önemlidir ve işverenler tarafından özenle seçilmelidir. Düşük kaliteli malzemelerle hazırlanmış, sık sık aynı yemeklerin tekrarlandığı, lezzetsiz ve sağlıksız yemekler çalışanların motivasyonu açısından da son derece zararlı olabilir. Çalışanlarının mutluluğunu ve verimini düşünen işverenlerin kaliteli ve lezzetli yemekleri en uygun fiyatlara ulaştıran bir firma ile anlaşma yapması başarılı sonuçlar verecektir.

catering-teklif-al

İstanbul'un En İyilerinden

Anadolu Yakası'nın tüm ilçelerine, Avrupa Yakası'nda da Şişli, Arnavutköy, Kağıthane, Bahçelievler ve Fatih ilçelerine hizmet götüren şirketimiz tabldot yemek çeşitleriyle özellikle göz doldurur. Lezzetli, sağlıklı ve doyurucu yemeklerimiz geniş kitlelere hitap ettiği için pek çok farklı iş yeri tarafından tercih edilir.

Bizler tabldot menü çeşitlerimizde mevsiminde yetişen en taze meyve ve sebzeleri, yüksek kaliteye sahip ve güvenilir üreticilerden temin ettiğimiz et, tavuk ya da balıkları kullanırız. Özen ve dikkatle tasarladığımız tariflerde yetişkinlerin gün içinde ihtiyacı olan enerji ve besin değerlerini göz önüne alırız. Sağlıklı, doyurucu ve enerji verici yemeklerimiz sayesinde işyerlerine tabldot yemek sunmakla kalmayız aynı zamanda da çalışanlarının motivasyonlarını yüksek tutarız. Yemeklerimiz ve kusursuz servisimiz çalışanlarınıza verdiğiniz değeri göstermek için ideal bir yoldur.

Diğer tabldot yemek firmaları ile kıyaslandığında bir yemek servisi firması olarak çeşitliliğimizle de kendimizi ayrı bir yerde konumlandırmayı başarmaktayız. Her damak zevkine hitap edecek, lezzetleri büyük incelik ile dengelenmiş tabldot yemek çeşitlerimiz her yaştan ve kesimden insanı memnun edecek niteliklere sahiptir. Kaliteli malzemeler ve uzman aşçıların yeteneklerinin birleşmesi ile ortaya çıkan yemeklerimiz ile sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Benzersiz Lezzette, Sağlıklı Yemekler

tabldot-menu_762x1200

Şirketimiz her gün kaliteli kırmızı et, tavuk, balık ya da sebzelerden hazırlanmış olan nefis ve doyurucu bir ana yemek sunar. Damak zevkleri ya da kişisel tercihleri ne olursa olsun herkesin keyifle yiyeceği bu ana yemeğin yanında üç adet yan yemek de bulunur. Bunlar arasında taptaze sebzelerin ince ince doğranmasıyla hazırlanmış enfes mevsim salataları, yemeği daha doyurucu bir hâle getirmek için yapılmış tane tane dökülen pilavlar ya da tam kıvamında pişmiş makarnalar, özellikle de soğuk sonbahar ve kış aylarında çalışanlarınızın içlerini ısıtacak ve iştah açacak leziz çorbalar, tadına doyulmayacak zeytinyağlılar ve yemeği sonlandırmak ve kendinizi şımartmanız için nefis tatlılar da bulunur.

İşyerlerine tabldot yemek sunarken kurumların büyüklüğüne göre de farklılıklar sunabiliriz. Daha kalabalık ve büyük şirketlere iki çeşit ana yemek ve daha çok sayıda yan yemek hizmeti de sağlanır. Böylece farklı damak tatlarına sahip herkes için uygun bir seçenek de bulunur.

Sağlıklı ve Doyurucu Seçimler, Uygun Fiyatlar

Tabldot yemek dendiği zaman pek çok insanın aklına sıkıcı ve lezzetsiz yemekler gelir. Yemek şirketimiz İstanbul Anadolu Yakası’nda en iyi bilinen tabldot yemek firması olarak tabldot yemek çeşitleri konusunda rakiplerini geride bırakır. Çalışanların mesai başlangıcından öğle yemeği saatine kadar heyecanla bekleyecekleri türden iştah açıcı ve enfes yemekler sunan şirketimiz ile onlara verdiğiniz değeri gösterebilir, daha büyük şevkle ve verimlilikle çalışmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Catering şirketimiz sayesinde artık öğle yemeği saatleri dışarıdan restoran aranan, evden getirilen sandviçlerin yavaş yavaş yendiği bir süreç olmaktan çıkar. Hızlı, profesyonel ve güler yüzlü personelimiz yemeklerin hazırlanması ve dağıtılması gibi aşamaları sorunsuz bir şekilde halleder. Üç adet ayrı ISO belgesine sahip olan, gerekli bütün sağlık ve hijyen kurallarına bütün ayrıntılarıyla uyan çalışma sistemimiz sayesinde kendiniz ve çalışanlarınız için gururla en iyi seçim olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Enfes, doyurucu ve sağlıklı yemekler, tamamen profesyonel ve hızlı bir çalışma için tabldot yemek firması olarak bizi hemen arayabilir ve ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Tabldot Menü Neler İçeriyor?

Tabldot yemek listesi 1 ana yemek ve 3 ara seçenek olmak üzere en az 4 çeşit olmaktadır. Et, tavuk, balık ya da sebze yemeklerinin yanında çorba, makarna, salata ve tatlı gibi seçeneklere yer vererek doyurucu, lezzetli ve sağlıklı tabldot menü oluşturmaktayız.

Örnek tabldot yemek menüsü aşağıdaki gibidir. Sizlere sunduğumuz yemeklerin besin değerleri ve kalorileri standartların altına düşmeyecek şekilde özenle oluşturulmaktadır. Tabldot menülerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için bizi arayın: 0532 245 76 59

tabldot-yemek-menusu

Uzmanlar tarafından mevsimlik meyve ve sebzeler kullanılarak hazırlanan bu haftanın tabldot yemek çeşitleri için bize ulaşın. Her gün değişen taze tabldot yemek menüsü ile siz müşterilerimizi memnu etmek isteriz.

catering-teklif-al

Hizmet Bölgeleri

atasehir

kadikoy

maltepe

gebze

arnavutkoy

bahcelievler

fatih

kagithane

sisli

uskudar

pendik

cekmekoy

tuzla

umraniye

sancaktepe

kartal

sultanbeyli

COVID-19 Önlemlerimiz

Coronavirüsle ilgili endişeleri gidermek için bir sağlık ve güvenlik planı çıkardık. Her zaman olduğu gibi Patlıan Yemek, Sağlık Bakanlığı ve yerel kurumlar tarafından belirlenen kurallara uygun olarak güvenli bir şekilde tedarik edilen ve hazırlanan lezzetli yiyecekler sağlamaya devam etmektedir. Müşterilerimiz tüm ürün yelpazemizin ve hizmetlerimizin güvende olduğundan emin olabilirler.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını ciddiye alıyor ve aşağıdaki önlemleri alıyoruz.

  • Tüm çalışanlar için günlük ateş ölçümü
  • Eldivenle yemek hazırlama
  • İşyerinde sosyal mesafeye azami dikkat
  • Ofise gelen kutular hemen tesis dışında geri dönüştürülmesi
  • Tesisimiz genelinde ve araçlarımızda el temizleme istasyonları
  • Çalışanlarımız semptom göstermeleri durumunda işe gelmiyor, işyerinde iken vücut sıcaklıkları 38 derece üzerinde ise hemen eve gönderiliyorlar.
  • Kapı kolları, tezgahlar, telefonlar, tuş takımları, klavyeler, fareler, aletler, mutfak ekipmanları ve mutfak yüzeyleri dahil tüm tesislerin günlük dezenfekte edilmesi

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000