ANALOGO

Yoğun mesai saatleri içerisinde her gün ne yemek yiyeceğinizi ve nerede yemek yiyeceğinizi düşünmek size ayrı bir iş yükü oluşturabilir. Güvenilir, sağlıklı yemekler hazırlayan, bütçe dostu ve ofisinize tabldot yemek hizmeti sağlayan bir Sultanbeyli tabldot yemek firması ile bu iş yükünden kurtulabilirsiniz.

Sultanbeyli’nin her bölgesine hizmet sağlayan Patlıcan Yemek Catering Hizmetleri olarak tüm unsurları karşılayan bir firmayız. Her gün farklı taze yemekler pişiren firmamız ile damak tadınıza uygun tatlar bulmak oldukça kolay. Hızlı ve tempolu iş hayatınızı Sultanbeyli yemek firması olarak sunduğumuz hizmetler ile kontrol altına alabilirsiniz. Firmamız sayesinde dışarı çıkmadan tek bir telefon ile ofisinizde restoran yemeklerini tadabilirsiniz. Yemek saatleriniz için firmamızı tercih ederek siparişlerinize oldukça kısa bir süre içerisinde güvenilir paketlerle sahip olabilirsiniz.

Kullanılan malzemelerin kalitesi, yemek miktarı, yemek çeşitliliği konusunda Sultanbeyli tabldot yemek hizmetinde önde gelen firmalardan biriyiz. Sultanbeyli catering firması olarak, catering hizmetimiz ile çalışanlarınıza ve müşterilerinize kaliteli yemekler sunarak, başarılı bir firma izlenimi oluşturabilirsiniz.

Öte yandan, hem çalışanların hem de müşterilerin öğle yemeğinde ne yiyeceklerini düşünmelerinin önüne geçebilir ve onları performans açısından teşvik edebilirsiniz. Firmamızın sunduğu kurumsal catering hizmetleri ile firmanızda daha fazla kontrol sağlayabilir, maliyetleri düşürebilir ve çalışanlarınızın üretkenliğini artırabilirsiniz.

Sultanbeyli tabldot yemek firması olarak, firmaların catering ve tabldot yemek ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Firma etkinlikleri ve firma toplantılarında katılımcılar üzerinde iyi bir izlenim bırakmak için lezzetli ve çeşitli yemekler sunan Sultanbeyli yemek firması Patlıcan Catering Hizmetleri’ni tercih edebilirsiniz. Firmamız sipariş seçiminizde ve etkinlik planlamasında size yardımcı olabilir.

Yemek kalitesi, çeşitliliği ve lezzeti firma itibarınızı büyük oranda etkileyebilir. Profesyonel Sultanbeyli tabldot yemek hizmetimiz ile misafirlerinizi önemsediğinizi zahmetsizce ifade edebilirsiniz. Çok çeşitli, harika lezzetlere sahip yemeklerimizi mesai saatleri içerisinde öğle yemeği olarak tercih etmek, çalışanlarınıza ve müşterilerinize ikram etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000