ANALOGO

Şişli, İstanbul'daki iş hayatının en önemli merkezlerinden biridir ve bankacılık, teknoloji ve reklam endüstrilerinden çok sayıda şirket bulunuyor. İşletme yoğunluğu Şişli catering firmaları ihtiyacını ortaya çıkarıyor. Bizim de amacımız, stresli günlük işlerinizi lezzetli ve taze yiyeceklerle tatlandırmaktır.

Birlikte yemek yemek, çalışanlarar asındaki bağı güçlendirir. Birlikte yemek yemek, departmanlar arasında ve aynı zamanda farklı geçmişlere ve yaşlara sahip bireysel çalışanlar arasındaki iletişimi geliştirir. Ortak bir yemekle takım ruhunu da güçlendirirsiniz.

Patlıcan Yemek Catering Hizmetleri ekibi olarak Şişli tabldot yemek istekleriniz için hizmetinizdeyiz. Yalnızca organik malzemelerle taze ürünler pişiriyoruz. Tüm yemekler el yapımı ve ev yapımıdır ve teslimattan kısa bir süre önce yapılır.

Sebzelerimiz yöreden geliyor. Et ürünleri yerel çiftçilerin uygun bir şekilde beslediği hayvanlardan elde edilmektedir.

Ofiste, acentede, muayenehanenizde veya okulunuzda sizin ve ekibinizin öğle arası yemekleri için ana yemeklerle birlikte çorba, salata ve tatlı da sipariş edebilirsiniz.

Şişli tabldot yemek hizmetimizle;

Dengeli ve çeşitli bir öğle yemeği, çalışanlarınızın işyerinde üretken ve hevesli olmasını sağlayacaktır.
Kimsenin ofisten çıkması gerekmiyorsa, zamandan da tasarruf edersiniz.
Şirketinizde kantininiz olmasa bile öğle arası molanız için tam zamanında taze öğle yemeklerine ulaşırsınız.

Yemek sonları için tatlı da tercih edebilirsiniz.

Catering Şişli servisimizle yemeğin sadece lezzetli olmasına değil, aynı zamanda sizi canlı tutması ve gün içinde ihtiyacınız olan enerjiyi vermesine de önem veriyoruz. Günlük olarak değişen ana yemekler, çorbalar, salatalar ve tatlılar taze ve bölgesel malzemelerden yapılmıştır.

Şişli'de catering hizmeti arıyorsanız hemen bize ulaşın. Sağlıklı yemek, kusursuz hizmet ve çevreye karşı üst düzey sorumluluk, müşterilerimiz ve misafirlerimizle paylaştığımız değerlerdir. Tüm faaliyetlerimiz düzenli olarak dış denetime tabi tutulur. Size ve misafirlerinize gıda güvenliği açısından en yüksek standartları garanti ediyoruz. Yemekten zevk alıyoruz ve işimizi seviyoruz. Bunu hissetmenizi ve tatmanızı istiyoruz.

Patlıcan Yemek Catering Hizmetleri olarak, Şişli'de catering ve tabldot yemek hizmeti verebilen sertifikalı bir catering şirketiyiz. 15 yıldır Şişli'de yer alan yüzlerce firmanın catering ve tabldot yemek ihtiyaçları için çalışma ortağıyız. Sizin firmanıza da hizmet vermekten mutluluk duyarız. Ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz yemek türü ne olursa olsun Patlıcan Yemek, güvenilir ortağınızdır!

catering-sisli

Siz de müşterileriniz veya çalışanlarınız için iştah açıcı, taze ve damak tatlarına uygun bir şeyler arıyorsanız hemen Şişli catering firması Patlıcan Yemek ile iletişime geçin. Şişli catering danışmanlarımız size memnuniyetle tavsiyelerde bulunacaktır. Kendimizi, sizin için doğru yemekleri bir araya getirmek için zaman ayıran, mükemmel hizmeti odağına almış bir lezzet ortağı olarak görüyoruz.

catering-teklif-al

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000