ANALOGO

Sancaktepe Catering Hizmetleri olarak esas amacımız, sizin için en taze mevsimlik ve yöresel malzemeler ile profesyonel ekibimizin niteliğini bir araya getirerek en iyi hizmeti sunmaktır. Bu anlamda, sizler için her bütçeye uygun şekilde yemek menülerini hazırlıyoruz ve bu menüler için alternatif seçenekler sunuyoruz. Böylelikle sizlere sunduğumuz hizmet ile hem dengeli ve sağlıklı beslenmeniz için hem de yemek saatinize keyif katmak için hassasiyetle çalışıyoruz.

Sancaktepe yemek firmaları arasında en iyi hizmeti vermek için çalışarak, işyerinizdeki bütün çalışanlarınızın en iyi şekilde beslenmesini sağlamayı hedefleyerek böylelikle firmanızın çalışanlarının motivasyonlarının da yüksek olmalarına yardımcı oluyoruz. Sancaktepe tabldot yemek çeşitlerimiz, zengin ve lezzetli alternatiflerle hem göze hem damağa en iyi şekilde hitap ediyor. Çorba, ana yemek, salata ve tatlı seçenekleri ile sunduğumuz tabldot menümüz, firmanızın yemek saatlerini çalışanlarınız için kaliteli bir lezzet şölenine dönüştürmek için özenle hazırlanıyor.

Bununla beraber, Sancaktepe catering firmaları arasında sizin için en iyi hizmeti sunmak için titizlikle devam ettiğimiz çalışmalarımız konusunda alışılagelmiş catering hizmetlerinden farklı olarak modern ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Bu anlamda adeta restaurant kalitesinde hizmet sunmak için çalışarak firmanızdaki personellerinizin en ideal şekilde beslenmesine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Catering anlayışı ile fiyat tekliflerimizi oluşturarak bununla beraber bütçeniz için en kaliteli yemekleri en ideal şekilde sizlere ulaştırmak için durmadan çalışıyoruz.

Ustalıkla hazırlanan menülerimiz içinden yemek listenizi kendi tercihlerinize göre belirleyebilirsiniz. Birçok çeşit yemeği, zengin ve sağlıklı menüler halinde sunmak için ISO standartları doğrultusunda üretim yapıyoruz. Firmamız bu anlamda bütün yasal izin belgelerine sahiptir ve 15 yıllık tecrübesi ile doğal ürünleri ve kaliteli ekibi bir araya getirerek nitelikli lezzetler sunmaktadır. Bütün ürünlerimiz yerel çiftçilerimizin ideal standartlarda elde ettiği et ürünleri ve yörelerinden gelen doğal sebzelerden seçilerek kullanılıyor.

Sizlere en iyi şekilde sunmak için özenli bir şekilde hazırladığımız yemeklerimizi, tazeliğini koruması için teslimattan kısa bir süre önce hazırlıyoruz ve tercih ettiğiniz adrese kadar titizlikle ulaştırıyoruz. Sıcaklık kontrollü araçlar sayesinde yemek masanıza kadar sıcaklığını koruyarak ulaştırdığımız yemeklerimizi afiyetle yemeniz için gösterdiğimiz özenli hizmetten yararlanabilmenizin gururunu yaşıyoruz. Siz de firmanızın personelleri veya kendiniz için bütçe dostu ve kaliteli Sancaktepe catering hizmetimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000