ANALOGO

Yemek sektörüne kattığı yenilikler ve kalite ile 15 yıldır profesyonel iş hayatının içerisinde olan Pendik catering firmaları arasında yer alan firmamız, tüm üretim süreci için kalite yönetim standartları belirlenmiş, ISO belgeli bir Pendik catering firmasıdır. Gıda sektöründe emin adımlarla ilerleyen firmamız, ticaret ve ekonomi potansiyeli her geçen gün daha da artan ve Türkiye’nin en kalabalık 10’uncu ilçesi olan Pendik’te tüm catering ve tabldot yemek ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır.

İş dünyasının yoğun temposu içerisindeyken sağlıklı ve dengeli beslenebilmek önemli bir ayrıntıdır ve bunu başarabilmek her zaman kolay değildir. Pendik catering hizmeti için dış kaynaklardan bu konuda destek almak isteyen tüm kurumsal firmalar için %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sizlere sunduğumuz yemeklerin besin değerlerinin kalite standartlarını sağlaması için gereken özeni göstermekteyiz. Uzman aşçılarımız tarafından hazırlanan zengin menümüzden seçtiğiniz tabldot yemeklerinizi ısı değerlerini koruyan özel sevkiyat araçlarımızla dilediğiniz saatte iş yerinize ulaştırmaktayız.

pendik-catering-firmalari

Az ya da çok sayıda katılımcı sınırı olmaksızın tüm organizasyonlarınızda sizlere destek olmaktan onur duymaktayız. Her bütçeye ve damak zevkine uygun catering menü seçeneklerimiz ile organizasyonlarınızda fark yaratmak konusunda iddialıyız. Özel kokteyllerden mezelere, ara sıcaklardan tatlılara kadar siz nasıl isterseniz menünüzü o şekilde hazırlıyoruz. En taze yerel ürünlerin kullanıldığı catering menülerimizde sunumlarımızın şıklığına da ayrıca özen gösteriyoruz. Lezzetin yanında profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan catering sunumlarımızdaki yaratıcılığa da önem veriyoruz.

Pendik catering ve tabldot yemek hizmeti ihtiyacını yüzde yüz karşılamak, pratik ve ekonomik yemek seçenekleri hazırlamak için her gün daha fazla çalışıyoruz. Restoran kalitesinde sunduğumuz tüm yemek hizmetlerinde hijyen ve sağlığınızı önemsiyoruz. Pendik catering firması arayışına son verecek lezzetteki menülerimizde aylık sabit liste anlayışı yok. Geniş menü listelerimiz içerisinden dilediğiniz yemekleri seçebilir, tamamen sizlere özel hazırlanacak listenizi kendi isteklerinize göre kolayca oluşturabilirsiniz.

Türk mutfağının geleneksel lezzetlerini de içeren zengin menülerimiz ile damak zevkinize ve mevsime uygun yemeklerin keyfine varmak, iş hayatının yorucu stresinden uzaklaşmak ve tüm organizasyonlarınızı sıfır stres ile yönetebilmek için bizimle tanışın!

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000