ANALOGO

Tabldot Yemek Menüsü - Catering Yemek Listesi

Uzman aşçılarımız, yerel ve mevsimlik malzemeleri kullanma konusunda uzmanlaşmıştır. İstanbul'daki firmalar için her bütçeye uyacak şekilde lezzetli catering yemek menü paketleri sunuyoruz!

Sağlık uzmanlarımızın dikkatli bir şekilde hazırlamış olduğu örnek tabldot yemek menüsü aşağıdaki gibidir. Sizlere sunduğumuz yemeklerin besin değerleri ve kalorileri standartların altına düşmeyecek şekilde özenle oluşturulmaktadır. Tabldot menülerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için bizi arayın: 0532 245 76 59

tabldot-yemek-menusu

Tabldot yemek hizmetimiz ile çalışanlarınızın sağlıklı beslenmesini en düşük maliyetle sağlayabilir ve uzman aşçılarımız tarafından hazırlanan lezzetli tabldot yemek menüsü çeşitlerimiz ile günlük almaları gereken besin değerini karşılayabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınız dengeli beslenme imkanı yakalamış olur.

Her büyüklükteki işletme için her aşaması gıda mühendislerimiz tarafından kontrol edilen tabldot yemek hizmeti veriyoruz. 18 yıllık tabldot yemek hizmeti deneyimimizle sizlere de hizmet vermeye hazırız.

Tabldot yemek hizmetimizle;

İşletmeniz için hazır yemek edinip yemek konusundaki sorunları,

Yemekler için personel bulundurma ihtiyacını,

ortadan kaldırabilirsiniz.

Eşsiz tabldot yemek çeşitleri ile İstanbul'un her semtine ve Gebze'ye servis imkânımız vardır. ISO 10002, ISO 22000, ISO 90001 sertifilarına sahip olup tabldot yemek hizmeti vermek için tüm izinlere sahiptir.

Yemek sevkiyatı için özel tasarlanmış olan araçlarımızla ısı değerleri korunan tabldot yemek çeşitlerini belirlediğiniz saatte sizlere ulaştırıyoruz. İş yerlerine, fabrikalara, okullara tabldot yemek hizmetini sağlıklı ve kaliteli malzemelerden sunuyoruz.

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000