ANALOGO

Firmamız, karbonhidrat, protein ve lif dengesine özen gösterilerek hazırlanmış, lezzetli alternatifleri bir arada sunan menüleriyle Maltepe catering firmaları arasında ön plana çıkar. Tecrübeli ve donanımlı ekibimiz günlük üretim yaparak, her bütçeye uygun seçenekler hazırlar. Hazırlanan ürünler, tazeliğini kaybetmeden profesyonel yöntemlerle adresinize ulaşır.

Maltepe tabldot yemek üretiminin her aşamasında sağlık ve hijyen kuralları standartlarına uyulur. Lezzet dengesi tam, sağlıklı yemekler organik, taze ve kaliteli gıdaların harmonisinden ortaya çıkar. Aromaların birbiriyle uyumu çalışanlarınızın damaklarına mutluluk taşır. Öğlen arasında enerjisi düşmeye başlayan çalışanlarınız, bu lezzetli molayla, günün tamamında yüksek performans gösterebilecekleri enerjiyi depolar.

maltepe-catering-tabldot-yemek

Alternatifli menüler sayesinde, bütün çalışanlarınız damak tadına en uygun yemeğe hergün ulaşabilir. Çalışanlarınız, firmamızın Maltepe tabldot yemek menüleri arasından 1 ana yemek ve 3 yan ürün seçebilir. Ana yemekler et, tavuk, balık ya da sebzeden oluşur. Firmamız 2 adet ana yemek sunar, isteğe bağlı seçim yapılabilir. Bu iki ana yemeğin yanında her gün çorba, zeytinyağlı, pilav, salata, makarna seçenekleri bulunur.

Her öğünün kalori ve besin değerleri özel olarak hesaplanır. Alternatif sunulurken vejetaryen çalışanlarında ihtiyaçları göz önünde bulundurulur. Firmamız küçük ve orta ölçekli işletmelerin yanı sıra, büyük ve kalabalık işyerleri için de lezzetli ve ekonomik çözümler sunar.

Okullar için de sağlık ve lezzetin damaklarda buluştuğu menüler hazırlayan firmamız, Maltepe catering konusunda çıtayı ciddi oranda yükseltir. Patlıcan Yemek Catering hizmetlerini, düzenli öğle yemeklerinde olduğu kadar, toplantı ve etkinliklerinizde de cebinizi zorlamadan, misafirlerinizin damaklarını şenlendirmek için kullanabilirsiniz.

Çeşitlilik, lezzet, hijyen ve kaliteyi bir arada sunmayı hedefleyen firmamız, 15 yıllık tecrübesini, profesyonel mutfak ekipmanları, yetenekli şefler ve eğitimli servis elemanlarıyla zenginleştirir. Size sadece damak zevkinize uygun lezzetleri çalışanlarınız ya da misafirleriniz ile paylaşmanın tadını çıkarmak kalır.

Butik bir etkinlik ya da ofis, fabrika ya da okul için düzenli öğle yemeği için bütçe ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en lezzetli ve ekonomik seçeneği görmek için, aşağıdaki teklif al butonundan kolaylıkla Maltepe tabldot yemek ve catering hizmeti için teklif alabilirsiniz.

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000