ANALOGO

15 yıldır Kartal tabldot yemek hizmeti veren firma olarak en büyük gayemiz, size ve çalışanlarınıza en taze ve lezzetli yemekleri sunarak sağlıklı beslenmenize yardımcı olmaktır. Mevsimlik ve yöresel malzemeler ile hazırlanan yemeklerimiz, profesyonel seviyedeki ekibimizin nitelikli hizmeti ile adresinize kadar sıcak ve taze bir şekilde ulaştırılıyor. Hem sağlığınızın hem de bütçenizin dostu menülerimiz, çeşitli alternatiflerle hazırlanıyor. Ekibimizin her bir bireyi, yemeklerimizin hazırlanışının tüm aşamalarında size ve iş arkadaşlarınıza yemek saatinde adeta bir ziyafet şöleni yaşatmak için hassasiyetle çalışıyor.

Kartal yemek firmaları arasında sizin için en lezzetli ve sağlıklı yemekleri hazırlamak için çalışan firmamız, işyerinizdeki bütün çalışanların verimli ve keyifli beslenmesini sağlayarak iş yaşamlarındaki motivasyonlarını güçlendirmek konusunda size yardımcı oluyor. Kartal tabldot yemek çeşitlerimiz, hem besin değerleri olarak hem de lezzet olarak birbirinden zengin alternatiflere sahiptir. Çorba, ana yemek, salata ve tatlı olarak çeşitlendirdiğimiz yemeklerimiz, hem gözünüze hem de damak zevkinize hitap etmek için titizlikle hazırlanıyor.

Kartal catering firmaları arasında size ve çalışanlarınıza en iyi hizmeti sunan firmamız, bilindik catering hizmetinin de üstünde sıradışı ve modern bir hizmet anlayışına sahiptir. Adeta bir restaurant kalitesi ve disipliniyle çalışan nitelikli ve deneyimli ekibimizin sizler için hazırladığı menüler için catering anlayışına uygun olarak farklı fiyat teklifleri oluşturuyoruz. Bu şekilde firmanızın bütçesine göre en uygun ve kaliteli yemek menünüzü istediğiniz şekilde seçmeniz için size zengin seçenekler sunuyoruz.

Firmamız sizin için kaliteli ve sağlıklı yemekler hazırlamak için ustalıkla çalışarak ISO standartlarına uygun bir hizmet sunuyor. Bütün yasal izin belgelerine sahip olarak 15 yıllık tecrübemizi sizlerin hizmetine sunuyoruz ve yemeklerimizde kullandığımız bütün ürünleri yerel çiftçilerimizin mahsüllerinden seçiyoruz. Yemeklerimizde ideal standartlarda yetiştirilmiş ve elde edilmiş et ürünleri, yörelerinden gelen doğal sebze ürünlerini kullanarak sağlığınızı ön planda tutuyoruz.

Yemeklerimizi, sıcaklıklarını ve tazeliklerini korumak için sizlere teslim etmeden çok kısa bir süre önce hazırlamaya başlıyoruz. Bu anlamda sofranıza kadar tazeliğini koruyarak gelen yemeklerimizi afiyetle tüketmenizi sağlamanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Siz de Kartal ilçe sınırları içerisinde kendiniz ya da çalışanlarınız için bütçe dostu, lezzetli ve kaliteli Kartal tabldot yemek hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000