ANALOGO

Kağıthane yemek firması olarak öncelikli amacımız, sizler ve çalışanlarınız için en taze, sağlıklı ve lezzetli yemekleri sunmak ve yemeklerimizden keyif almanızı sağlamaktır. Tamamen doğal, mevsimsel ve yöresel malzemeler ile profesyonel düzeydeki ekibimizin ustalığı bir araya geliyor. En lezzetli yemekleri taze, sıcak ve hızlı bir şekilde size ulaştırıyor ve kaliteli bir yemek saati geçirmenizi sağlıyoruz. Hem sağlığınız hem de bütçeniz açısından sizin için en uygun çözümleri sunan firmamız, yemeklerimizin hazırlanışının ve size ulaştırılmasının her aşamasında titizlikle çalışıyor.

Kağıthane yemek firmaları içinde size en lezzetli ve en sağlıklı yemekleri hazırlayan firmamız, iş yerinizdeki çalışanlarınızın kaliteli yemek saati geçirmelerini ve motivasyonlarını yüksek tutmalarını sağlamak için titizlikle çalışıyor. Kağıthane tabldot yemek çeşitlerimiz, besin değerleri ve lezzet açısından doyurucudur. Farklı alternatiflere sahip olan yemek menülerimiz çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşuyor ve size tabldot içeriğini belirlemek için farklı seçenekler sunuyor. Firmamızın yemekleri hem göz zevkinize hem de damak zevkinize hitap etmek için özenle hazırlanıyor.

kagithane-yemek-firmalari

Kağıthane catering firmaları içinde en iyi hizmeti sunan firmamız, sıradan catering hizmetlerinin dışında sıra dışı ve yenilikçi bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu anlamda adeta modern bir restoran disipliniyle hareket ediyor, bir ekip bütünlüğüyle yemeklerinizin üretiminden başlayıp sofranıza ulaştığı sürece kadar her aşamada nitelikli bir şekilde çalışıyoruz. Catering anlayışına uygun olarak çeşitli menüler için farklı fiyat alternatifleri sunarak tercih imkanını sizlere bırakıyoruz. Böylelikle firmanızın yemek menüsünü belirlemek için sizin tercihlerinizi ön planda tutuyoruz. Ayrıca bütçe olarak en uygun yemek menülerini en kaliteli şekilde hazırlıyoruz.

Sizin için kaliteli ve sağlıklı yemekler hazırlamak için usta ellerle çalışıyoruz ve ISO standartları doğrultusunda, üretim ve hazırlık aşamasından sofranıza kadar her adımı titizlikle yerine getiriyoruz. 15 yıllık deneyimimiz ve sahip olduğumuz bütün yasal izin belgeleri, işimize karşı olan sorumluluğumuzu destekler nitelikte. Yerel çiftçilerimizin emeğiyle ortaya çıkmış et ve sebze ürünlerini kullanarak gönül rahatlığıyla ziyafet şöleni yaşamanız için çaba sarf ediyoruz. Ayrıca Avrupa yakası catering şirketi olarak yemeklerimizin tazeliğini ve sıcaklığını korumak için hazırlık aşamasını teslimattan kısa bir süre önce gerçekleştiriyoruz.

Siz de Kağıthane ilçesinde iş yeriniz için gönül rahatlığıyla bütçe dostu ve kaliteli yemek siparişi vermek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000