ANALOGO

Yemek sektörü, gıdaların temin edilmesinden, tazeliklerini koruyarak saklanmasına, lezzetli ve sağlıklı öğünler hazırlayıp servis edilmesine kadar dikkatle uygulanması gereken süreçleri içerir. Kadıköy catering tabldot hizmetleri olarak biz 15 yılı aşkın tecrübeye sahibiz. İstanbul’un her noktasına ulaştırdığımız hizmetlerimiz güvenilir, sağlıklı ve lezzetlidir. Catering ve tabldot olarak ikiye ayırdığımız hizmet süreçlerimiz, günlük yemek servisi ihtiyaçlarınıza ve etkinliklerinize keyifli çözümler sunar.

İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Kadıköy, işyeri yoğunluğu bakımından önemli oranda nüfusu barındırır. Kadıköy yemek firması denilince ilk akla gelen mutfaklardan biri olan firmamız, süreçlerini üç farklı ISO belgesi ile yönetir. Öğle tatillerinde çalışanlarınızı, organizasyon ve toplantılarınızda müşterilerinizi keyifle ağırlayacağınız profesyonel mutfağımız ve aşçılarımızla yıllardır sizlerin yanında yer alırız.

kadikoy-yemek-firmalari

Tabldot yemek hizmetlermiz yemeğin pişirilmesinden işyerinize getirilmesine kadar olan süreçleri kapsar. Her bir menü, besin değerleri dikkatle hesaplanarak oluşturulur. Et, tavuk, balık veya sebze içeren ana yemeğin yanında çorba, salata, zeytinyağlı, pilav, makarna ve tatlı gibi yan seçenekleri de barındıran tabldot menülerimiz, tercihinize göre en az dört çeşit barındırır. Bir adet ana yemek ve üç adet yan tercihten oluşan minimum tabldot menüsü, işletmeler için ekonomik çözüm sunar. Böylece tabldot yemek Kadıköy şirketleri için önemli hale gelmektedir.

İstanbul’un her noktasına olduğu gibi Kadıköy semtine de ulaştırdığımız bir diğer faaliyetimiz ise catering hizmetleridir. Organizasyounumuzun ana hedefini, telaşını yaşadığınız davet ve etkinliklerinizin yükünü hafifletmek oluşturur. Güler yüzlü, eğitimli ve profesyonel personelimizin görev aldığı davetleriniz için menünüzü birlikte oluştururuz. Mevsimin en taze sebze ve meyvelerinden faydalanarak hazırladığımız özel reçetelerimiz ile misafirlerinizi dilediğiniz kadar şımartabilirsiniz. Etkinlik ve davetinizin konseptine göre özelleştirip, çeşitlendirebildiğimiz menülerimizin sırrı ise yaratıcılığına güvendiğimiz mutfak ekibimizde gizlidir.

15 yıldır İstanbul’un farklı semtlerinde catering ve tabldot servis hizmetleri veren firmamız, sıcak zinciri bozmadan sizlere ulaştırdığı zengin menüleri ile bütçenize uygun çözümler sunar. İşyerinize günlük tabldot servisi almak ya da unutulmaz davet ve organizasyonlar düzenlemek için bizimle hemen iletişime geçebilir, bütçenize ve konseptinize uygun teklif alabilirsiniz.

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000