ANALOGO

Avrupa yakası catering firması olarak, deneyimli ve profesyonel ekibiyle İstanbul’un birçok noktasında sizlere en kaliteli catering ve tabldot yemek hizmetini sunuyorz. İstanbul Avrupa Yakası’nda Arnavutköy, Bahçelievler, Fatih, Kağıthane ve Şişli’de yer alan hizmet noktalarımız ile sağlıklı ve dengeli beslenmeniz için zengin ve iştah açıcı menü alternatifleri sunarken, bütçenizi korumayı da ön planda tutarız.

Avrupa Yakası catering firmaları arasında önemli bir yere sahip olmamız, ISO standartlarına uygun şekilde hizmet vermemize ve bu kaliteden hiçbir koşulda vazgeçmememize dayanır. Deneyimli yerel çiftçilerimizin yetiştirdiği hayvanlardan elde edilen et ürünleri ile mevsimine uygun organik sebze ve meyveleri tercih etmemiz, tadı damağınızda kalacak olan lezzetimizin en büyük sırrıdır.

avrupa-yakasi-catering-yemek

İstanbul Avrupa Yakası catering denildiğinde, diğer firmalardan farklı olarak menülerimizi taleplerinize göre özelleştirerek özel günlerinizi unutulmaz kılmayı amaçlamamızdır.

Avrupa Yakası yemek firmaları arasında 18 yıllık tabldot yemek deneyimimizle fark yaratırız. Özellikle Avrupa Yakası’nda iş merkezlerinin yoğun olduğu bölgeleri tercih ederek tabldot yemek hizmetlerimizi çalışanlarınızla buluşturmayı hedefleriz. Alanında uzman ve deneyimli olan aşçılarımızın hazırladığı tabldot yemek menüleri sayesinde çalışanlarınız dengeli ve sağlıklı şekilde beslenirken, günlük almaları gereken vitamin, mineral ve kalori miktarlarını da ayarlayabilirler.

Avrupa yakası tabldot yemek hizmetimizi büyüklükleri fark etmeksizin tüm işletmelere sunmayı hedefleriz. Gıda mühendislerimiz yemeklerimizin üretimindeki her türlü aşamayı titizlikle denetler. Her türlü kontrolden geçirilen tabldot yemek hizmetimiz sayesinde işletmeniz bünyesinde yemek hazırlanması için ihtiyaç duyulan alan ve personel gerekliliğini ortadan kaldırabilirsiniz.

Her daim taze olan mevsim sebzeleri ve meyveleri kullanılarak hazırlanan yemek menülerimizde 1 ana yemek ile 3 ara seçenek yer alır. Menülerimizin sağlıklı ve lezzetli olmalarının yanı sıra doyurucu olmalarının da çalışanların gün içindeki performansları açısından son derece önemli olduğunun bilincindeyiz.

Çorba çeşitleri ile başlayan, et ve tavuk yemekleri ile devam eden, makarnalar ve zengin tatlı menüleriyle iştah açan lezzetlerimizi sizlere teslim etmeden çok kısa bir süre önce hazırlayarak tazeliğini korumayı amaçlarız. Sizlere getirilene kadar nakliye sırasında yemeklerimizin sıcaklık kontrollerini kesintisiz şekilde devam ettirerek kalitemizden asla ödün vermeyiz.

Siz de misafirlerinize unutamayacakları bir lezzet sunmak istiyorsanız veya bir işletme sahibi iseniz çalışanlarınızın dengeli beslenmesini önemsiyorsanız, tüm bunları bütçenize uygun şekilde gerçekleştirmek için Avrupa yakası yemek firmamız ile aşağıdaki teklif al butonundan hemen iletişime geçebilirsiniz.

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

COVID-19 Önlemlerimiz

Coronavirüsle ilgili endişeleri gidermek için bir sağlık ve güvenlik planı çıkardık. Her zaman olduğu gibi Patlıan Yemek, Sağlık Bakanlığı ve yerel kurumlar tarafından belirlenen kurallara uygun olarak güvenli bir şekilde tedarik edilen ve hazırlanan lezzetli yiyecekler sağlamaya devam etmektedir. Müşterilerimiz tüm ürün yelpazemizin ve hizmetlerimizin güvende olduğundan emin olabilirler.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını ciddiye alıyor ve aşağıdaki önlemleri alıyoruz.

  • Tüm çalışanlar için günlük ateş ölçümü
  • Eldivenle yemek hazırlama
  • İşyerinde sosyal mesafeye azami dikkat
  • Ofise gelen kutular hemen tesis dışında geri dönüştürülmesi
  • Tesisimiz genelinde ve araçlarımızda el temizleme istasyonları
  • Çalışanlarımız semptom göstermeleri durumunda işe gelmiyor, işyerinde iken vücut sıcaklıkları 38 derece üzerinde ise hemen eve gönderiliyorlar.
  • Kapı kolları, tezgahlar, telefonlar, tuş takımları, klavyeler, fareler, aletler, mutfak ekipmanları ve mutfak yüzeyleri dahil tüm tesislerin günlük dezenfekte edilmesi

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000