ANALOGO

Anadalu yakası yemek firması olarak birinci önceliğimiz, hem sizin hem de firma çalışanlarınız için en doğal, lezzetleri ve kaliteli yemekleri sunarak sağlığınız ve damak zevkiniz için titizlikle çalışmaktır. Kaliteli malzemeler ile ustalık düzeyindeki ekibimizin iş kalitesini bir araya getiriyoruz en lezzetli yemekleri, size taze biçimde ulaştırıyoruz. Böylelikle kaliteli bir yemek saati geçirmenizi sağlıyoruz ve hem sağlığınız hem de bütçeniz açısından sizin için en ideal hizmetleri sunuyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası catering firmaları arasında en iyi hizmeti sunmak için hassasiyetle çalışan profesyonel ekibimiz, yemeklerimizin hazırlanışından size ulaştırılmasına kadar bütün aşamalarda titizlikle çalışıyor. Tabldot yemek çeşitlerimiz, hem lezzetlidir hem de sağlıklı ve doyurucudur. Farklı çeşitler ile hazırlanan yemek menülerimiz, çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşuyor ve size tabldot menünüzü belirlemek için göze ve damak zevkine hitap eden çeşitli alternatifler sunuyor.

anadolu-yakasi-catering-yemek

İstanbul Anadolu Yakası yemek firmaları arasında en iyi firmalardan biri olarak size en lezzetli ve sağlıklı yemekleri hazırlamak için titizlikle çalışarak firmanızdaki çalışanlarınız için kaliteli ve iş motivasyonlarını yüksek tutacak bir ziyafet şöleni sağlıyoruz. Anadolu yakası tabldot yemek firmaları içinde en iyi hizmeti sunan firmamız, bildiğiniz catering firmalarından farklı olarak yeni nesil ve modern bir hizmet anlayışı ile çalışıyor. Bu anlamda adeta büyük bir restaurant kalitesi ve özverisi ile çalışan ekibimiz, her aşamada uyum içinde çalışarak sizin için en iyi yemekleri hazırlıyor. Catering firması olarak farklı menüler için farklı fiyat seçenekleri sunuyoruz. Böylelikle firmanızın yemek menüsünü belirlemek için sizin bütçenize ve zevklerinize göre karar vermenizi sağlıyoruz. Ayrıca bütçe dostu yemek menülerini kaliteli malzemelerle kaliteli bir şekilde hazırlıyoruz.

Her aşamada ISO standartları doğrultusunda çalışarak size özel muhteşem yemekler hazırlayan usta ekibimizle, 15 yıllık deneyimimizle ve sahip olduğumuz bütün yasal izin belgeleriyle kaliteli bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. İşimize karşı olan sorumluluğumuzu destekleyen bu standartların yanı sıra yemeklerimizi hazırlarken yerel çiftçilerimizin emeğinin mahsulü olan et ve sebze ürünlerini kullanarak size doğal ve sağlıklı yemekler hazırlıyoruz. Ayrıca yemeğinizin tazeliğini ve sıcaklığını korumak için teslimattan çok kısa bir süre önce hazırlamaya başlıyoruz ve istediğiniz adrese hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

Siz de Anadolu Yakasındaki işyeriniz için bütçe dostu ve kaliteli bir yemek siparişi vermek istiyorsanız gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

COVID-19 Önlemlerimiz

Coronavirüsle ilgili endişeleri gidermek için bir sağlık ve güvenlik planı çıkardık. Her zaman olduğu gibi Patlıan Yemek, Sağlık Bakanlığı ve yerel kurumlar tarafından belirlenen kurallara uygun olarak güvenli bir şekilde tedarik edilen ve hazırlanan lezzetli yiyecekler sağlamaya devam etmektedir. Müşterilerimiz tüm ürün yelpazemizin ve hizmetlerimizin güvende olduğundan emin olabilirler.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını ciddiye alıyor ve aşağıdaki önlemleri alıyoruz.

  • Tüm çalışanlar için günlük ateş ölçümü
  • Eldivenle yemek hazırlama
  • İşyerinde sosyal mesafeye azami dikkat
  • Ofise gelen kutular hemen tesis dışında geri dönüştürülmesi
  • Tesisimiz genelinde ve araçlarımızda el temizleme istasyonları
  • Çalışanlarımız semptom göstermeleri durumunda işe gelmiyor, işyerinde iken vücut sıcaklıkları 38 derece üzerinde ise hemen eve gönderiliyorlar.
  • Kapı kolları, tezgahlar, telefonlar, tuş takımları, klavyeler, fareler, aletler, mutfak ekipmanları ve mutfak yüzeyleri dahil tüm tesislerin günlük dezenfekte edilmesi

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000