ANALOGO

Orta ölçekli işletmelerin, ulusal ve çok uluslu kuruluşların faaliyet gösterdiği Gebze, Türkiye’nin önemli bir sanayi bölgesidir. İşletmelerin yemek ihtiyacını karşılayan Gebze yemek firmaları arasında bulunan firmamız, özenli hizmeti ve lezzetli yemek çeşitleriyle birçok kuruluşa hizmet sunar. Fabrika ve işletmelerin yanı sıra toplu yemek isteklerini de karşılayan firmamızın seçkin catering hizmetini, tüm organizasyonlarınız için talep edebilirsiniz. Çalışanlarınıza organik malzemelerle hazırlanan ev yapımı lezzetinde yemekler sunarak motivasyonlarını artırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

catering-teklif-al

Gebze Tabldot Yemek

Değerli olduğunu hissederek çalışmak iş verimliliği artıran önemli bir motivasyondur. Çalışanların memnuniyetini artırmak ise maddi ve manevi jestlerle mümkün olur. Rahat çalışma ortamı, adil maaş ve lezzetli yemek servisi gibi detaylar memnuniyet yaratan önemli unsurlardır. Fabrika, orta ölçekli işletme, banka, klinik veya ofis personeliniz için seçeceğiniz yemek menüleri lezzetli ve doyurucu olursa, çalışanlarınızdan yüksek performans elde edebilirsiniz.Gebze tabldot yemek hizmeti sunan firmamız, ev yapımı taze yemeklerden oluşan günlük yemek servisiyle çalışanlarınızı mutlu etmenize yardımcı olur. Tabldot yemeklerimiz, teslimattan kısa süre önce pişirilir ve en sağlıklı koşullarda size ulaştırılır. Yöresel sebzeler ve et ürünleriyle hazırladığımız yemekler, yeterli kalori oranına sahip besleyici menülerden oluşur. Çeşitli ve dengeli yemeklerin yer aldığı öğünler, personelinizin enerjisini artırarak daha üretken olmasına yardımcı olur. Yemekhanede toplu olarak yenen yemekler, sosyalleşme imkânı sunduğu için motivasyonu da artırır. Salata, çorba, yoğurt ve tatlılarla çeşitlenen tabldot yemek hizmetimizi tercih ederek çalışanlarınızı motive edebilirsiniz.

Gebze toplu yemek şirketleri arasında yer alan firmamız, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren birçok kuruluşa tabldot yemek hizmeti sunmaktadır. Çalışanlarınızın vitamin, enerji ve protein ihtiyacını karşılayan yemek menülerimiz, günlük olarak değişen ana yemek, çorba, salata ve tatlıdan oluşur. Yöresel gıda ürünleriyle hazırlanan ve uzman aşçılarımız tarafından pişirilen yemek servisimizle size de hizmet verebiliriz. Gıda güvenliği konusunda yüksek standartlara sahip olan firmamız, Gebze’nin her noktasına hizmet sunar. Tedarikten pişirme ve dağıtım sürecine kadar her safhası denetim altında olan tabldot yemek hizmetimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

gebze-yemek-firmalari

Gebze Catering Hizmeti

ISO standartlarında hizmet sunan şirketimiz, Gebze catering firmaları arasında önemli bir konuma sahiptir. Catering hizmetimizi, sadece sosyal organizasyonlar için değil butik işletmelerin öğle yemeği servisi için de talep edebilirsiniz. Uzman aşçı ve şeflerimizin hazırladığı lezzetli yiyecekler, nitelikli personelimiz tarafından servis edilir. Açılış, yemek daveti, kokteyl, özel gün kutlamaları ve sosyal etkinlikler için sunduğumuz Gebze catering hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda hazırlayacağımız yemekler, ara sıcaklar, atıştırmalıklar, salatalar ve mezeler ile konuklarınızı en iyi biçimde ağırlayabilirsiniz. Farklı damak zevklerine uygun lezzetlerle hazırlanan yiyecekler, tatlılar ve içecekler firmamızın uzman servis ekibiyle konuklarınıza ikram edilir. Özel davetleriniz için yapacağınız yiyecek ikramlarınızı, catering menü çeşitlerimiz arasından seçebilir ya da kendi tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Cazip fiyatlar sunan Gebze catering hizmetimizi, evinizde organize ettiğiniz yemek ve cemiyet davetleri için de tercih edebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış yemek ve servis ekibimiz, davetleriniz için mükemmel sunumlar hazırlayarak konuklarınızı ağırlamanıza yardımcı olur. Samimi küçük yemek davetleriniz ya da düğün, nişan, mevlit gibi büyük organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gebze Toplu Yemek Hizmeti

Tüm ihtiyaçları karşılayabilen Gebze yemek şirketleri arasında yer alan firmamız, yüksek kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla sunmayı başarır. Güvenli, sağlıklı ve lezzetli toplu yemek ihtiyaçlarınız için bizimle çalışabilirsiniz. İşletmeler, fabrikalar, okullar ve büyük yemek organizasyonları için hazırladığımız yemekleri, özel araçlarımız ve ısı muhafazalı ekipmanlarımızla istediğiniz yere, istediğiniz saatte getiririz.

Gebze Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren birçok kuruluşa sunduğumuz tabldot yemek hizmetinden faydalanarak personelinizi mutlu edebilirsiniz. Uzmanlarımız, çalışanlarınızın ihtiyacı olan enerji, protein ve vitamin oranına uygun yemek menülerini saptayarak size sunar. Aşçılarımız tarafından özenle pişirilen yemekler tazeliğini kaybetmeden en kısa süreçte işletmenize teslim edilir. Dengeli besin değerine sahip tabldot yemek hizmetimizi talep ederek çalışanlarınızın sağlıklı ve doyurucu yemeklerle beslenmesini sağlayabilirsiniz. Farklı büyüklükteki işletmeler için sunduğumuz lezzetli tabldot yemek hizmetimize düşük maliyetlerle kolayca sahip olabilirsiniz.

Patlıcan Yemek Catering Hizmetleri olarak her gün değişen menülerimizle personelinize sağlıklı, lezzetli ve güvenli yemekler sunarız. Dengeli besin ve kalori değerine sahip Gebze tabldot yemek ya da mükemmel lezzetler sunan Gebze catering hizmetlerimiz için “teklif al” butonuna tıklayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

catering-teklif-al

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000