ANALOGO

İstanbul’un güzide ilçelerinden biri olan Fatih, merkez ilçe konumunda olmasıyla da önem kazanıyor. 50’den fazla mahalleye ayrılan ve büyüklüğüyle göze çarpan Fatih, yoğun iş gücünün bulunduğu, eğitim ve öğretim faaliyetlerinin yoğunlukla yapıldığı bir semt olmasıyla da öne çıkıyor. Onlarca firmaya ev sahipliği yapan semt, yoğun bir okul bölgesi de olduğundan öğrencilerin, çalışanların ve diğer kesimdeki insanların yemek ihtiyacı da bu bölgede Fatih catering firması ihtiyacını ortaya çıkarıyor.

Patlıcan Yemek olarak bu yemek ihtiyacını göz önünde bulunduruyoruz ve 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle İstanbul’da her noktaya ulaştırdığımız lezzetli, sağlıklı ve güvenilir yemeklerimizle Fatih’te de hizmetinizdeyiz.

fatih-catering-firmalari

Doğru, sağlıklı beslenmek, güvenilir firmaların yemeklerini tüketmek, her iş günüde lezzetli yemekler yemek ve gün içinde daha enerjik, keyifli, mutlu ve motive olmak herkesin hakkı. Patlıcan Yemek olarak Fatih bölgesinde yemek hizmetine ihtiyaç duyan herkese catering ve tabldot gibi hizmetlerimizle fayda sağlıyoruz.

Patlıcan Yemek olarak biz, Fatih catering firması şeklinde hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Güvenilir tedarikçilerimizin ürünleriyle yemeklerimizi hazırlıyor ve müşterilerimizin afiyetle yemesini sağlıyoruz.

Biz Patlıcan Yemek olarak bu önemli, kalabalık ve yoğun ilçede, hem catering hizmeti hem de tabldot yemek hizmeti sunuyoruz. Catering hizmetimizi kurumsal firmalarda ve tüm okullarda veriyoruz. Profesyonel kadromuzla kurumunuz için en iyi yemekleri size özel olarak hazırlıyoruz.

Tabldot yemek hizmetimizi de firmalarınız için güvenle ve özenle sağlıyoruz. Tabldot yemek hizmetimizde çorba, ana yemek, salata, tatlı yer alıyor. Dolu dolu ve doyurucu bu hizmetimiz sayesinde yemek maliyetlerinizi düşürmeyi de hedefliyoruz.

ISO 9001:2015, ISO 10002:2018, ISO 22000:2005 de dahil olmak üzere edindiğimiz belgelerle güvenilir yemek hizmetimizi en iyi şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Hizmetlerimizi sunarken güvenilir tedarikçilerimizden faydalanıyoruz. Banvit, Biryağ, Filiz Makarna, Pınar, Tat, Ülker, Metro Market ve Reis gibi markaların ve firmaların ürünlerini tedarik ederek firmanızın çalışanlarına, okulunuzun öğrencilerine ve size lezzetli yemekler hazırlıyoruz.

Siz de profesyonel, güvenilir catering veya tabldot hizmeti arıyorsanız Avrupa yakası catering firması olarak leziz yemeklerimizle kapınızdayız! Lezzet yolculuğumuzda misafirimiz olmanız için sitemizdeki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede özel tekliflerimizle geri dönüş yaparak lezzetli yemeklerimizle buluşmanızı sağlayabiliriz!

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000