ANALOGO

Patlıcan Yemek Catering Hizmetleri olarak, en taze mevsimlik ve yerel malzemeleri kullanan profesyonel ekibimizle size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bu anlamda, her bütçeye uygun şekilde hazırladığımız yemek menüsünü alternatifleriyle sizlere sunarak hem dengeli ve sağlıklı beslenmenize önemli ölçüde katkı sağlamak hem de yemek saatlerinizi keyfe dönüştürmek için titizlikle çalışıyoruz.

Çekmeköy yemek firması olarak hizmet vererek, firmanızın çalışanlarının beslenmesinin en uygun koşullarla sağlanmasına ve performanslarının artmasına vesile olmak istiyoruz. Çekmeköy tabldot yemek çeşitlerimiz çorba, ana yemek, salata ve tatlı seçeneklerimizle gözlere ve damaklara üst seviyede hitap ediyor. Kalite, esneklik ve tazeliği garanti ettiğimiz yemek alternatiflerimiz, ofislerinizde yemek saatlerinin lezzet şölenine dönüştürülmesinde büyük rol oynuyor.

Bunun yanı sıra, Çekmeköy catering firması olarak faaliyetine devam eden çalışmalarımızla alışılmış catering uygulanması dışında ve restaurant kalitesinde hizmet sunuyoruz. Şirketinizdeki çalışanlarınızın ve sizin en uygun şekilde beslenmeniz için catering mantığı ile fiyat teklifi oluşturarak aynı zamanda bütçeniz için en kaliteli yemekleri en uygun koşullarla sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.

Usta ellerden çıkan Çekmeköy catering menülerimiz sayesinde,yemek listenizi kendiniz belirleyebiliyor ve her zevke, damağa hitap eden lezzetlerden üst seviyede faydalanabiliyorsunuz.

ISO standartlarına uygun bir şekilde üretim yapan firmamız yasal izin belgelerine sahip olup, sizlerin sağlığınız için özenli bir şekilde çalışmaktadır. 15 yıllık deneyimi ile profesyonel ekibimizle gerek yerel çiftçilerimizin uygun koşullarla beslediği hayvanlardan elde edilen et ürünleri, gerek de yörelerden gelen sebzelerle pişirilen yemeklerle damak çatlatan lezzetler sunuyoruz. Organik ve taze ürünlerle hazırladığımız çeşitlerimiz ile şirket çalışanlarınızla birlikte yemek yemenin ortak güzelliğini sunmayı vadediyoruz.

Çorba çeşitlerinden makarnalara, et ve tavuk yemeklerine, sürpriz tatlı çeşitlerine kadar iştah açıcı lezzetlerimizle teslimattan kısa bir süre önce özenle hazırladığımız yemeklerimizi tercih ettiğiniz lokasyona ya da kapınıza kadar titizlikle ulaştırıyoruz. Sıcaklık kontrollü araçlarla yaptığımız teslimatlarla sizleri lezzetli bir öğünle başbaşa bırakmanın haklı onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Siz de Çekmeköy ilçesi sınırları içinde, şirketinizin çalışanları ve kendiniz için hem her bütçeye uygun hem de üst seviyede kaliteli yemek çeşitlerimizden yararlanmak isterseniz bizimle kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz.

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000