ANALOGO

Yüksek üretim kapasitesi ve ISO standartlarına uygun hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bir Bahçelievler tabldot yemek firmasıyız. Kaliteli malzemeler, taze mevsim sebzeleri, et, tavuk ve balık ürünleri ile hazırladığımız lezzetli yiyeceklerimizi, iş yeri ve sosyal organizasyonlarınız için güvenle seçebilirsiniz. Profesyonel çalışma ekibimizce hazırlanan yemekler, en sağlıklı koşullarda istediğiniz mekânlara hızlı biçimde ulaştırılır.

Sosyal etkinlikler, yemek davetleri ve açılış organizasyonları için catering hizmeti veren firmamız, farklı konseptlere sahip iş yeri, fabrika, ofis, okul ve hastaneler için de tabldot yemek hizmeti sunar. Yöresel ürünlerden hazırlanan ev yapımı tadındaki yemek çeşitlerimizi, tüm özel gün davetleriniz için tercih edebilirsiniz.

Bahçelievler Catering

bahcelievler-catering-tabldot

Bahçelievler catering firmaları arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan firmamızın uzmanlaşmış profesyonel ekibi, farklı lezzetler sunmakla kalmaz mükemmel servis hizmeti de sağlar. Nitelikli servis personelimiz ve faklı damak zevklerine hitap eden yiyeceklerimiz sayesinde davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Kokteyl davetleriniz, yemek organizasyonlarınız ve özel gün kutlamalarınız için ihtiyacınız olan lezzetli meze, ara sıcak, atıştırmalık, yemek, salata ve tatlı alternatiflerini, zengin catering menü çeşitlerimiz arasından seçebilirsiniz. Ekonomik bütçeli fiyatlarla sunduğumuz Bahçelievler catering hizmetimizi sadece büyük organizasyonlar için değil, evde verdiğiniz samimi yemek davetleri için de tercih edebilirsiniz. Firmamız tüm davetlerinize aynı hassasiyeti göstererek mükemmel sunumlar hazırlar.

Bahçelievler Tabldot Yemek

Farklı iş yerleri ve kurumlar için sunduğumuz Bahçelievler tabldot yemek hizmeti ile çalışanlarınızın dengeli ve doğru beslenmesini sağlayabilirsiniz. Profesyonel şeflerce hazırlanan tabldot yemek menüleri; taze mevsim sebzesi, meyve, et, tavuk ve balık gibi gıda ürünlerinden oluşur. Bir ana, üç ara yemekten oluşan menülerde et ve sebze yemeklerinin yanı sıra yoğurt, çorba, makarna, salata, tatlı gibi doyurucu ve lezzetli çeşitler de yer alır. Firmamız, küçük ve orta ölçekli iş yerlerinden büyük ölçekli fabrikalara kadar geniş bir kitleye tabldot yemek hizmeti sunar. Firma yetkililerimizle yapacağınız görüşmeler sayesinde uygun kalorili tabldot yemek menülerini kolayca belirleyebilirsiniz.

Avrupa yakası yemek şirketi olarak sunduğumuz ve her gün değişen tabldot yemek menüleri ile çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz. Ekonomik fiyatlı Bahçelievler tabldot yemek hizmetimizden faydalanmak için “teklif al” butonuna hemen tıklayabilirsiniz.

catering-teklif-al

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000