ANALOGO

15 yıldır gıda ve yemek sektöründe faaliyet gösteren firmamız, İstanbul Anadolu yakasında, başta Ataşehir olmak üzere pek çok mevkiye ulaşır. Mutfağımızda özenle hazırlayıp, sıcak zincir bozulmadan ofis ve işyerlerine götürdüğümüz tabldot servisimizin yanı sıra etkinlik ve davetleriniz için catering hizmetleri de firmamız faaliyetleri arasında yer alır. Ataşehir tabldot yemek servisi ve catering hizmetlerimiz, sizlere sağlıklı ve ekonomik çözümler sunmayı hedefler.

İstanbul’un en yeni semtlerinden biri olan Ataşehir, büyüyen potansiyeli ile önemini her geçen gün daha fazla hissettiriyor. Gerek konutlar gerekse işyerleri açısından önemli bir mevkide bulunan Ataşehir’de, işyerlerinin tabldot ihtiyaçlarını profesyonel hizmetlerimiz ile karşılıyoruz. Ataşehir tabldot yemek firması denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan firmamız, yemek hazırlama ve dağıtım süreçlerini üç adet ISO belgesi ile yönetir.

Mevsimin en taze sebze ve meyveleri ile hazırlanan tabldot menülerimiz; et, tavuk, balık ya da sebzelerden oluşan minimum bir adet ana yemek ve üç adet yan seçimlerden oluşturulur. Az sayıda çalışanı olan orta ve küçük ölçekli işletmelerin yanı sıra daha kalabalık işletmeler için de çözümlermiz bulunur. Her gün iki adet ana yemeğin yanında çorba, salata, zeytinyağlı, pilav, makarna ve tatlılardan dilediğiniz üç tanesini seçebilirsiniz. Her bir öğünün kalori değerini dikkatle hesaplayan Ataşehir yemek firması olarak bizler, sağlıklı ve lezzetli yemeklerimiz sayesinde çalışanlarınızın memnuniyetini artırmanız için sizlere destek oluyoruz.

Profesyonel mutfak ve servis elemanlarından oluşan Ataşehir catering ekibimiz özel günlerinizin yükünü hafifletir. Birlikte karar vererek oluşturduğumuz menüleri, konseptlerinize uygun olarak çeşitlendiriyoruz. Güler yüzlü ve her biri eğitimli personelimizle, yemeklerin pişirilmesinden servisine dek tüm sorumluluğu üzerimize alıyoruz. Çeşitliliği ile her zaman övündüğümüz mutfak ekibimiz, lezzetli ve bize özel reçeteleri, yaratıcılıkları ile hazırlayarak misafirlerinizi şımartmanızı sağlar.

15 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermeye devam ettiğimiz tabldot ve catering servislerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ataşehir catering firması olarak sizlere özel hazırlayacağımız, butik organizasyon menüleri ya da tabldot yemek hizmetleri için bütçenize ve konseptinize uygun teklifinizi hemen şimdi talep edebilirsiniz.

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000