ANALOGO

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ve işlek ilçelerden biri olan Arnavutköy, doğasıyla ve ferahlığıyla dikkat çekiyor. İlçe, son yıllarda yapılan ulaşım faaliyetleri sonucunda büyük bir büyüme gösteriyor ve her geçen gün gelişimini devam ettiriyor.

İstanbul’un birçok bölgesi ve semti gibi yoğunluğuyla öne çıkan Arnavutköy’de kurumlar en çok güvenilir, profesyonel, işini hakkıyla yapan ve lezzetli yemekler ortaya koyan bir Arnavutköy catering firması ihtiyacı duyuyor. Biz de Patlıcan Yemek Catering Hizmetleri olarak ISO belgeleriyle onaylanmış, kaliteli bir yemek hizmeti sunuyoruz.

arnavutkoy-catering-tabldot-yemek

15 yılı aşkın tecrübemizle sunduğumuz sağlıklı ve lezzetli yemeklerimizle müşterilerimizi memnun ediyoruz. Çeşitli organizasyonlarınız, toplantılarınız ve öğle tatili zamanlarınızda çalışanlarınızı, öğrencilerinizi ve müşterilerinizi mutlu edebilmenize olanak tanıyoruz. Hizmetlerimizi sizlere sunarken gıdaların besin değerlerini daima göz önünde bulunduruyor, dengeli, her besin değeri açısından zengin menüler oluşturuyoruz.

Bir kurumda çalışan, bir okulda öğrenci olan herkes leziz bir yemek yeme hakkına sahiptir diyoruz ve Patlıcan Yemek Catering Hizmetleri olarak Arnavutköy yemek firması ihtiyacını en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Avrupa yakası yemek firması olarak ISO 9001, ISO 10002 ve ISO 22000 gibi belgelerimizle güvenilirliğimizi ortaya koyuyoruz. Okullara ve kurumsal firmalara hem catering hizmeti hem de tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Tabldot yemek hizmetimizi de günlük menülerle sunuyoruz. Tabldot yemek hizmetimizde çorba, ana yemek, salata ve tatlı bulunuyor. Doyurucu menümüzle çalışanlarınıza ve size mutlu dakikalar yaşatıyoruz.

Sunduğumuz hizmetler sayesinde herkesi mutlu etmeyi başarıyoruz. Leziz, tadı damakta kalan yemeklerimiz sayesinde çalışanlarınız, öğrencileriniz ve siz günü daha mutlu, motive ve keyifli bir şekilde devam ettirebiliyor.

Hizmetimizi sizlere sunarken güvenilir tedarikçilerimizin ürünlerini kullanıyoruz. Banvit, Ülker, Biryağ, Filiz Makarna, Metro Market, Pınar, Reis ve Tat gibi markaların ürünleriyle yemeklerinizi lezzetlendiriyoruz.

Arnavutköy tabldot yemek firması ve Arnavutköy catering firması şeklinde hizmet veren Patlıcan Yemek olarak biz, sizin için her zaman en iyisini ve en güvenlisini düşünüyoruz.

Siz de kendinize ve çalışanlarınıza keyifli öğünler oluşturmak, yemek saatlerini daha verimli geçirmek isterseniz sitemizdeki formu doldurabilirsiniz. Arnavutköy yemek firması Patlıcan Yemek olarak özel fırsatlarımızla size en kısa sürede ulaşacağız!

catering-teklif-al

Catering Hizmeti

catering-hizmeti

Patlıcan Yemek olarak profesyonel kadromuzla kurumsal firrmaların yanı sıra tüm okullarda da sağlıklı ve kaliteli catering hizmeti veriyoruz.

catering-teklif-al

Tabldot Yemek

tabldot-yemek

Çorba, ana yemek, salata ve tatlı çeşitlerinden oluşan uygun fiyatlı tabldot yemek hizmetimizle yemek maliyetlerinizi düşürün.

catering-teklif-al

BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001

ISO 10002

iso10002

ISO 22000

iso22000